O nas

Swoją przygodę z muzyką i prowadzeniem imprez rozpocząłem 2007 roku. Pierwsza impreza którą poprowadziłem to karnawałowy bal przebierańców, który organizowałem wraz z gronem przyjaciół. Impreza liczyła 75 osób i zakończyła się pełnym sukcesem. Na dzień dzisiejszy pozostaje już tradycją że takie imprezy organizujemy cyklicznie w każdym karnawale i są to imprezy w pełni komercyjne. Pierwsze wesele które poprowadziłem to rok 2008, wesele na 60 osób. Wtedy wszystkiego się uczyłem, z każdą imprezą zdobywałem nowe doświadczenia.

Dużą satysfakcją jest fakt, że w bieżącym roku poprowadziłem imprezę tej samej parze sprzed 10-ciu lat. Moją mocną stroną jest optymizm którym zarażam gości na zabawie, dodatkowo komunikatywność i otwartość na potrzeby klienta. Staram się uświadomić klienta, że to co robię to nie zabawa, i staram się do każdego zlecenia podchodzić profesjonalnie i indywidualnie.

Chcę pracować dla ludzi, którzy są świadomi swojego wyboru. Którzy zapoznali się z opiniami o moje osobie, którzy obejrzeli kilka zdjęć i filmów, którzy po zapoznaniu się z tymi materiałami powiedzą „ On poprowadzi naszą zabawę, a my będziemy się na niej dobrze bawić”. Może zabrzmi to banalnie, ale stawiam na jakość. Jakość w sposobie prowadzenia wesela, komunikowania się przez mikrofon z Gośćmi, tworzenia atmosfery poprzez unikatowe gry, tańce i animacje.

Ostatnie słowo, dlaczego to robię ? ponieważ kocham muzykę, uwielbiam imprezowe zamieszanie, a ponad wszystko zadowolonych i roztańczony gości, którzy opuszczając imprezę mówią….” Dobra robota” J